Wyniki :)

konkurs_wyniki_medium Uff… Szalenie trudne postawiliście przede mną zadanie, bo wybranie jednej odpowiedzi, którą chciałabym nagrodzić, okazało się niemal niewykonalne. W związku z tym, że chętnie nagrodziłabym więcej osób, postanowiłam w najbliższym czasie zorganizować kolejny konkurs. A póki co, w pierwszym „dziewiczym” konkursie na blogu wygrywa odpowiedź:

„Prawdziwy mężczyzna to wielki smakosz kuchni. Swoją partnerkę prosi o przyrządzanie ulubionych dań z czasów dzieciństwa i wczesnej młodości. Przy czym modyfikacja „maminych” przepisów jest absolutnie niedopuszczalna. Sam brak jakiegoś albo dodanie nowego składnika zakrawa niemalże na świętokradztwo. Sam w kuchni radzi sobie nieźle. O ile wcześniej przypomni sobie w której szafce leży mydło, a w której powidło.
Prawdziwy mężczyzna to umysł ścisły. Ilość tapety potrzebnej do salonu oblicza ze wzoru na całkę. Wszelkie próby improwizacji podejmowane przez partnerkę i jej obliczenia „na oko” przyprawiają go o palpitacje serca. Do remontu niezbędne są profesjonalne narzędzia. Nie ma mowy o przycinaniu tapety zwykłym nożem kuchennym. Prawdziwy mężczyzna podczas remontu spożywa prawdziwie męski napój. Niedawno zauważyłam zależność: 1 remontowane pomieszczenie (średniej wielkości) = 1 skrzynka piwa.
Prawdziwy mężczyzna jest niechętny zmianom. Znalazłszy swoją fryzjerkę (stylistkę fryzur! – przepraszam), jest jej wierny przez długie lata. Niczym najbardziej oddany fan podąża za nią od salonu do salonu, nawet jeśli wiąże się to z podróżą do innego miasta. Ponieważ pani Basia „rozumie go bez słów”, od czasu do czasu daje je namówić się na nieznaczną zmianę wizerunku.
Prawdziwy mężczyzna uwielbia sport. Nie ma dyscypliny, na której by się nie znał. Zainteresowanie to rozszerza się także na gry karciane i popularne planszówki. Ciekawostką jest, że podczas ostatnich wczasów na Majorce, był bardzo pożądanym zawodnikiem rosyjskich drużyn piłki plażowej. Bez znajomości języka, nawiązał kilka ciekawych znajomości. Pasją do sportu od długich lat próbuje zarazić swoją partnerkę. Póki co – bezskutecznie.”Marta

Gratuluję! Maila już wysyłam. :)

3 myśli nt. „Wyniki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>