Przepis na udany związek ;)

Z cyklu „Bestia gotuje…”

Przepis na udany związek

Składniki:

1 dojrzały mężczyzna
3 kg miłości
2 kg wyrozumiałości
2 kg szczerości
2 kg uczciwości
1,5 kg akceptacji
1,5 kg tolerancji
1,5 kg pożądania
1 kg poczucia humoru
0,75 kg cierpliwości
0,5 kg sympatii
szczypta pieprzu (albo więcej, w zależności od upodobań)

Sposób przygotowania:

      Podstawą udanego dania jest idealnie dobrany mężczyzna. Może być zarówno krajowy, jak i sprowadzany z zagranicy, w zależności od gustu. Najważniejsze, aby mężczyzna był dojrzały. Należy przed zakupem sprawdzić to dokładnie. Często zdarzają się bowiem egzemplarze ładnie opakowane, które sprawiają wrażenie w pełni dojrzałych, w środku bywają jednak jeszcze zbyt zielone, a co gorsza, modyfikowane genetycznie.

      Bierzemy dojrzałego mężczyznę. Nie obieramy, nie skrobiemy i nie szatkujemy (przynajmniej na razie), jedynie delikatnie wycieramy z piasku i innych zabrudzeń. Ogładzamy. Dodajemy 3 kg miłości. Mieszamy w głębokim naczyniu na dużym ogniu (może wrzeć, a nawet powinno). Następnie wsypujemy wyrozumiałość, akceptację, pożądanie i tolerancję. Doprawiamy pieprzem (wedle uznania). Gdy składniki płynnie się połączą dorzucamy szczerość, uczciwość i  poczucie humoru. Jeśli zachodzi potrzeba możemy nieco zmniejszyć ogień, jednak nie należy zdejmować naczynia z palnika. Nigdy. Dodajemy cierpliwość i sympatię. Próbujemy. Gdy potrawa nie smakuje nam, jak należy, można  ponownie dodać nieco sympatii i wyrozumiałości. Pieprzu również. Mieszamy bez przerwy, gdyż to jest gwarancją smacznego dania.

       Udany związek jest potrawą niezwykle pracochłonną i wymagającą dużego zaangażowania. Może zdarzyć się sytuacja, że pomimo stosowania wszystkich składników i przypraw nadal nie smakuje idealnie. Nie należy się tym przejmować, idealne rzeczy zdarzają się tylko na wyprzedaży w centrach handlowych. Tą potrawę warto udoskonalać i nie spieszyć się z wyrzucaniem głównego składnika. Pamiętajmy, że mężczyzna dojrzały to towar luksusowy i trudny do zdobycia. Jeśli, mimo przeszkód, zależy nam na skosztowaniu potrawy, można zacząć przyrządzać ją od początku, odpowiednio zwiększając porcje poszczególnych składników.

      Zdarza się, że pomimo pieczołowicie i sumiennie przygotowywanego dania, wszystkie składniki się zważą lub wyjdzie nam pospolity zakalec. Przyczyną jest wówczas najczęściej nieodpowiednio dobrany mężczyzna dojrzały, którego zbyt pospiesznie zakupiłyśmy, albo ktoś wcisnął nam zwykłą podróbkę. Należy wówczas całą przygotowaną potrawę wyrzucić, w myśl zasady: „LEPSZY GŁÓD NIŻ SRACZKA”. ;)

122 myśli nt. „Przepis na udany związek ;)

  1. wiecie co jest jeszcze opcja taka ze podczas tego gotowania( i oczywiscie nie zdejmowania z ognia ) sa problemy z dostarczaniem gazu do palnika! i wtedy chwilowo przestaje wszystko wrzeć , nastaje cisza.. ! ale po jakims czasie znow pojawia sie iskra! i dalej wRZE ! ! : ) :) hm swietny przepis! gdyby to jeszczze tak dalo sie przygotowac bez zadnych problemow ! ! tu chyba czas gotowania takiej Potrawki :* : maxymalnY ! ! co ? : ) pozdrawiaM : )

  2. Przeczytałem tak krytykowane wwadyiy z p. JKR i wyczytałem z nich, Ĺźe jest ona zwolenniczką długiej i Ĺźmudnej drogi wpływania na polityke poprzez promowanie i popieranie pozytywnych rozwiazań w rf3Ĺźnych, czasami nawet drobnych sprawach. Z nadzieją, ze kiedys te drobne sukcesy czy poprawki przyniosą efekt całościowy. O Ziobrze wypowiada sie bez złości uwazajac jedynie, ze promowana przez jego grupę taktyka będzie nieskuteczna.Pan napisał: „To są czasy wojny, wojny polsko-polskiej … Dlatego miejsce gołębi jest wciąż z tyłu”. Trudno zatem by zgodził sie Pan z filozofią małych kroczkf3w preferowaną przez gołębie.Mnie przywodzi to na myśl spf3r w dziewiętnastowiecznej zniewolonej Polsce. Czy sztandary i powstania (romantycy), czy Ĺźmudna praca u podstaw (pozytywiści)?

  3. Ci, ktf3rzy juz podkarmili tlolra niech skorzystają z opcji – „usuń”.Troll ma tu kolejne zadanie do wykonania – sprowokować przeciwnikf3w, a pf3Ĺşniej wykpić.Przypominam, Ĺźe dwa poprzednie wpisy tlolra pojawiły się takĹźe w waĹźnym dla PO czasie, tj. w dniach przesłuchania przed komisją hazardową Chlebowskiego i Drzewieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>